kontakt

Rational

Od 40 lat tworzą piece konwekcyjno-parowe, kierują się ambicją oferowania  kucharzom najlepszego urządzenia do termicznego przyrządzania potraw. Skupiają się przy tym na rozwiązaniach łączących w sobie skuteczność z prostotą, wspierających kreatywność i różnorodność oraz gwarantujących nieustanną najwyższą jakość. Z tego właśnie powodu zajmują się codziennie szczegółami związanymi z gotowaniem, które pozwalają w prosty i skuteczny sposób przyrządzać jedzenie znakomitej jakości. Właśnie to uczyniło z nich lidera technologicznego i rynkowego. Każdemu oferują urządzenie pasujące do jego specyficznych potrzeb. 

iCombi Pro®

To pierwszy i na razie jedyny na świecie system przyrządzania potraw, w którym tkwi prawdziwa inteligencja, a więc prawdziwa rewolucja w kuchni. Kucharz nie musi już ustawiać optymalnej temperatury, wilgotności i prędkości powietrza ani stale ich regulować. Wystarczy podać żądany rezultat. Należy określić, czy potrawa ma być krwista, różowa lub wypieczona, lekko lub mocno przypieczona, z chrupką skórką czy bez.

iCombi Classic®

iCombi Classic® pracuje precyzyjnie w każdym zakresie: oferuje dojrzałą technologię i wspiera indywidualny rzemieślniczy artyzm kucharza.

Jest solidny i wytrzymały, łatwy w obsłudze i przekonuje funkcjami zapewniającymi stałą najwyższą jakość potraw: chrupkie skórki, soczyste pieczenie, intensywne aromaty, nasycone barwy oraz zachowanie witamin i minerałów. Jest to możliwe dzięki precyzyjnej regulacji klimatu, temperatury, wilgotności i przepływu powietrza w komorze oraz czasu przyrządzania potrawy.

Dzięki funkcji automatycznego czyszczenia urządzenie iCombi Classic® jest szybko gotowe do ponownego użycia. Czyści się niemalże samodzielnie, a na życzenie również przez noc.

Oba urządzenia są dostępne w wersjach elektrycznej i gazowej, w siedmiu różnych wielkościach. Dodatkowo oferują liczne wersje specjalne.

Zainteresowały Cię nasze produkty?

Skontaktuj się z nami aby otrzymać indywidualną wycenę.

Zainteresowały Cię,
nasze produkty?

Skontaktuj się z nami aby otrzymać indywidualną wycenę.