kontakt

Wyposażenie kuchni gastronomicznej

Gastronomia jest to sztuka przyrządzania i podawania potraw w oparciu o fachową wiedzę kulinarną, jak również nauka o produktach i ich racjonalnym przygotowaniu.

Iguana » Oferta – gastronomia

Profesjonalne urządzenia gastronomiczne

Oferujemy wysokiej jakości, profesjonalne i funkcjonalne produkty, posiadające niezbędne świadectwa i certyfikaty. Nasza oferta skierowana jest do restauracji, pizzerii, kawiarni oraz wszelakich obiektów gastronomicznych jak również klientów indywidualnych. W naszym salonie w Nowym Sączu wykwalifikowana kadra pomoże Ci dobrać urządzenia gastronomiczne niezbędne dla Twojego lokalu. 

Iguana jest wszędzie tam, gdzie mówi się o najlepszych rozwiązaniach do gastronomii. Uczestniczymy w takich wydarzeniach jak Eurogastro, Horeca czy Host Milano. Nasze wieloletnie doświadczenie przełożyło się na najwyższe kompetencje pracowników oraz umiejętność wykorzystywania szans we współczesnym świecie biznesu.

Wyposażenie Gastronomii

Ekspres, małe AGD,
a może zastawa stołowa?

Te produkty koniecznie musisz mieć w swoim punkcie gastronomicznym.

Wyposażenie Gastronomii
G

Funkcjonalne produkty gastronomiczne

Wszystkie oferowane przez nas produkty posiadają niezbędne świadectwa i certyfikaty. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w realizacji wyposażenia dla zróżnicowanych obiektów gastronomicznych, służymy radą i pomocą w poprawie jakości usług, obniżeniu kosztów i zwiększeniu obrotu.

Wysoka jakość i solidność jest naszym największym atutem. Oferowane przez nas profesjonalne rozwiązania są efektywniejsze oraz bardziej atrakcyjne cenowo w porównaniu z konkurencją.

Zgodnie z misją naszej firmy świadczymy usługi kompleksowo, z wykorzystaniem fachowej wiedzy. Aby sprostać wymaganiom dzisiejszego rynku od samego początku stawiamy na wysoki poziom kształcenia naszej kadry.

Zadbaj o wyposażenie kuchni gastronomicznej, dostarczymy Ci profesjonalne urządzenia gastronomiczne niezbędne do prawidłowego funkcjonowania lokalu, abyś mógł serwować odpowiednią ilość posiłków w krótkim czasie.

Zainteresowały Cię,
nasze produkty?

Skontaktuj się z nami aby otrzymać indywidualną wycenę.

Wyposażenie Gastronomii

Otwierasz pizzerię, bar lub catering?

Pierwsze kroki zawsze są trudne, lecz nie rezygnuj z założonych celów. Wiemy, że realizowanie marzeń wymaga poświęceń. Jeśli planujesz otwarcie działalności gastronomicznej postaw na sprawdzone rozwiązania. Szeroko pojęta gastronomia ciągle się rozwija i aby sprostać najnowszym wymaganiom dokładamy wszelkich starań aby utrzymywać poprawne relacje z obecnymi i nowymi klientami. Weryfikujemy Wasze potrzeby z naszymi możliwościami. Planujemy i nadzorujemy procesy oraz ustalamy jasne zasady współpracy, aby nasi klienci otrzymali urządzenia i usługi zgodnie z ich oczekiwaniami oraz w ustalony terminie.

Wyposażenie lokalu gastronomicznego
wszystko czego potrzebujesz

Skontaktuj się z nami – jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Wyposażenie gastronomii – profesjonalne urządzenia gastronomiczne

Branża gastronomiczna wymaga najlepszych rozwiązań, dlatego kompleksowe wyposażenie kuchni, w której każdego dnia przygotowywane będą jakościowe posiłki, powinno zostać zakupione w odpowiednim salonie gastronomicznym. To właśnie u nas właściciele obiektów gastronomicznych znajdą profesjonalne urządzenia, które zostały odpowiednio wyselekcjonowane, aby w naszej ofercie dostępne były tylko funkcjonalne produkty, posiadające niezbędne świadectwa oraz certyfikaty dla Twojej kuchni. Jeśli, więc planujesz otworzyć swój lokal, zapoznaj się z ofertą Iguana, gdzie czeka na Ciebie szeroki wybór urządzeń do gastronomi, a nasza wykwalifikowana kadra pomoże Ci w ich doborze.

Funkcjonalny sprzęt gastronomiczny, czyli jak wyposażyć lokal?

Przygotowanie jedzenia bez odpowiedniego akcesorium wydaje się sporym wyzwaniem. Lokal gastronomiczny to miejsce, w którym najważniejsze przedmioty, takie jak noże, blendery, miksery i inne powinny być zawsze pod ręką, ale nie tylko w tym ukryty jest sukces – skrywa się on również w funkcjonalnych urządzeniach gastronomicznych. To właśnie nierdzewny blat, na którym szykowane będzie odpowiednio przyprawione mięso czy piec konwekcyjno-parowy odpowiedzialny jest za tworzenie niepowtarzalnych potraw. Wiemy, że nie wszyscy właściciele kawiarni, restauracji czy innych lokali gastronomicznych wiedzą, w jaki sposób wyposażyć miejsce pracy, dlatego wyposażenie kuchni gastronomicznej możesz zakupić pod okiem naszych fachowców – doradztwo przydaje się szczególnie wtedy, kiedy dopiero zaczynasz przygodę ze sprzętem do gastronomii. 

Profesjonalne urządzenia gastronomiczne, które powinna mieć każda restauracja

Każdy lokal gastronomiczny, niezależnie czy to pizzeria, cukiernia czy stołówka powinien posiadać profesjonalne wyposażenie – bez niego byłoby trudno przygotować sprzedawane wypieki, dania czy inne produkty. W naszej ofercie znajdziesz sprzęt i urządzenia niezbędne dla małej i dużej gastronomii. Oferujemy kompleksowe wyposażenie gastronomii, a w tym wysokiej jakości sprzęt do obróbki, ciągi grzewcze i wydawcze, zmywarki oraz urządzenia chłodnicze. Zadbaj o wyposażenie kuchni, a dostarczymy Ci profesjonalne urządzenia gastronomiczne niezbędne do prawidłowego funkcjonowania lokalu, abyś mógł serwować odpowiednią ilość posiłków w krótkim czasie. Sprawdź kompleksowe wyposażenie lokali gastronomicznych.

Profesjonalne wyposażenie kuchni gastronomicznej to również małe AGD i odpowiednie akcesorium

Odwiedzając hurtownię lub przeglądając sklep internetowy, możesz mieć w głowie tylko największe urządzenia gastronomiczne – piec do pizzy czy konwekcyjno-parowy, szafy chłodnicze czy meble ze stali nierdzewnej. Prawda jest jednak taka, że asortyment sklepu gastronomicznego to również małe AGD od polskich, jak i zagranicznych producentów. W ofercie Iguana czeka na Ciebie szeroka gama tych produktów dopasowana do potrzeb kucharzy, barmanów i baristów. Znajdziesz w niej spieniacze do mleka czy młynki do kawy, które powinna mieć każda profesjonalna kawiarnia, syfony do bitej śmietany, urządzenia do baru i bufetu, ekspresy do kawy oraz pozostałe urządzenia niezbędne do wyposażenia małej  gastronomii. W Iguana Gastro uzyskasz profesjonalny sprzęt gastronomiczny w atrakcyjnej cenie!

Wyposażenie lokalu gastronomiczne, profesjonalny sprzęt do kuchni!

Wyposażenie lokalu gastronomicznego to klucz do sukcesu każdego restauratora. Nasza firma oferuje kompleksowe wyposażenie dla gastronomii, począwszy od sprzętu gastronomicznego, poprzez meble dla gastronomii, po drobne urządzenia i akcesoria. W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo m.in. kuchnie gastronomiczne, zmywarki, piece do pizzy, kruszarki do lodu, krajalnice do chleba, a także specjalistyczne urządzenia, takie jak okap gastronomiczny kapturowy czy obieraczka do ziemniaków.

Profesjonalne wyposażenie kuchni to fundament, na którym opiera się praca każdym lokalu gastronomicznym, czy to restauracji, kawiarni czy baru. Dzięki temu, będziesz mógł obsługiwać wielu gości, serwować doskonałe potrawy i stworzyć przytulną atmosferę. Jakości sprzęt gastronomiczny wykonany ze stali nierdzewnej, urządzenia chłodnicze, garnki, szatkownice do warzyw, kotły warzelne, a także szafy chłodnicze, opiekacze do zapiekanek, wózki gastronomiczne – to tylko niektóre z elementów wyposażenia, które warto zainwestować, aby wyposażyć swój lokal.

Zapraszamy do oferty naszego sklepu, gdzie znajdą Państwo profesjonalne i kompleksowe wyposażenie lokali gastronomicznych, zawsze służąc poradą i doświadczeniem. Oferujemy artykuły gastronomiczne najwyższej jakości, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających właścicieli lokali gastronomicznych.