Gastronomia

Gastronomia jest to sztuka przyrządzania i podawania potraw w oparciu o fachową wiedzę kulinarną, jak również nauka o produktach i ich racjonalnym przygotowaniu.

Iguana » Oferta – gastronomia

Profesjonalne urządzenia gastronomiczne

Oferujemy wysokiej jakości, profesjonalne i funkcjonalne produkty, posiadające niezbędne świadectwa i certyfikaty. Nasza oferta skierowana jest do restauracji, pizzerii, kawiarni oraz wszelakich obiektów gastronomicznych jak również klientów indywidualnych. W naszym salonie w Nowym Sączu wykwalifikowana kadra pomoże Ci dobrać urządzenia gastronomiczne niezbędne dla Twojego lokalu. 

Iguana jest wszędzie tam, gdzie mówi się o najlepszych rozwiązaniach do gastronomii. Uczestniczymy w takich wydarzeniach jak Eurogastro, Horeca czy Host Milano. Nasze wieloletnie doświadczenie przełożyło się na najwyższe kompetencje pracowników oraz umiejętność wykorzystywania szans we współczesnym świecie biznesu.

Ekspres, małe AGD,
a może zastawa stołowa?

Te produkty koniecznie musisz mieć w swoim punkcie gastronomicznym.

G

Funkcjonalne produkty gastronomiczne

Wszystkie oferowane przez nas produkty posiadają niezbędne świadectwa i certyfikaty. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w realizacji wyposażenia dla zróżnicowanych obiektów gastronomicznych, służymy radą i pomocą w poprawie jakości usług, obniżeniu kosztów i zwiększeniu obrotu.

Wysoka jakość i solidność jest naszym największym atutem. Oferowane przez nas profesjonalne rozwiązania są efektywniejsze oraz bardziej atrakcyjne cenowo w porównaniu z konkurencją.

Zgodnie z misją naszej firmy świadczymy usługi kompleksowo, z wykorzystaniem fachowej wiedzy. Aby sprostać wymaganiom dzisiejszego rynku od samego początku stawiamy na wysoki poziom kształcenia naszej kadry.

Zadbaj o wyposażenie kuchni gastronomicznej, dostarczymy Ci profesjonalne urządzenia gastronomiczne niezbędne do prawidłowego funkcjonowania lokalu, abyś mógł serować odpowiednią ilość posiłków w krótkim czasie.

Zainteresowały Cię,
nasze produkty?

Skontaktuj się z nami aby otrzymać indywidualną wycenę.

Otwierasz pizzerię, bar lub catering?

Pierwsze kroki zawsze są trudne, lecz nie rezygnuj z założonych celów. Wiemy, że realizowanie marzeń wymaga poświęceń. Jeśli planujesz otwarcie działalności gastronomicznej postaw na sprawdzone rozwiązania. Szeroko pojęta gastronomia ciągle się rozwija i aby sprostać najnowszym wymaganiom dokładamy wszelkich starań aby utrzymywać poprawne relacje z obecnymi i nowymi klientami. Weryfikujemy Wasze potrzeby z naszymi możliwościami. Planujemy i nadzorujemy procesy oraz ustalamy jasne zasady współpracy, aby nasi klienci otrzymali urządzenia i usługi zgodnie z ich oczekiwaniami oraz w ustalony terminie.

Wyposażenie lokalu gastronomicznego
wszystko czego potrzebujesz

Skontaktuj się z nami – jesteśmy do Twojej dyspozycji.