kontakt

Tecnoinox

Piece firmy Tecnoinox spełniają najwyższe normy technologiczne, stworzone aby zapewnić wszechstronne rozwiązania na potrzeby codziennej pracy w kuchni.

PIEC TAP

Piec spełnia najwyższe normy technologiczne. TAP to pierwszy piec firmy TECNOINOX wyposażony w dotykowy interfejs, stworzony po to, aby zapewnić wszechstronne rozwiązania na potrzeby codziennej pracy kuchni. Zaawansowane funkcję gotowania idą w parze z projektem stworzonym po to, aby zarówno korzystanie z pieca, jak i strukturę programów do gotowania, dostęp do zbioru przepisów oraz wprowadzanie zmian w wielu zaprogramowanych przepisach cechowała łatwość, szybkość, wygoda oraz natychmiastowe i intuicyjne działanie. Rozwiązania projektowe stanowią innowacyjną odpowiedź na kluczowe potrzeby związane z obsługą urządzenia i higieną, a jakość materiałów i wykonania niezmiennie utożsamiane są z marką TECNOINOX.

T

TECNOCOMBI | TECNODUAL

SOLIDNE WYKONANIE I PROSTOTA OBSŁUGI
Profesjonalne piece konwekcyjno-parowe linii Tecnocombi to idealne połączenie tradycji i technologii, kierowane do osób poszukujących zaawansowanych i niezawodnych narzędzi do gotowania, prostych i precyzyjnych, wydajnych i solidnych. Są one dostępne zarówno ze sterowaniem cyfrowym, jak i ręcznym. Tecnocombi jest rozwiązaniem przeznaczonym dla szefa kuchni, który wymaga maksymalnej
kontroli nad parametrami gotowania i doskonałych rezultatów.

Zainteresowały Cię nasze produkty?

Skontaktuj się z nami aby otrzymać indywidualną wycenę.

Zainteresowały Cię,
nasze produkty?

Skontaktuj się z nami aby otrzymać indywidualną wycenę.