kontakt

FIRMA

Nie sama praca, ale jej cel sprawia, że jest to coś wyjątkowego

Iguana » Firma

Doświadczenie

Podstawą osiągnięcia sukcesu jest nasz zgrany zespół, odpowiednio przypisane im role oraz wsparcie przełożonego. Nieustanne dbanie o rozwój inwestycje w poszerzanie wiedzy oraz umiejętności pomagają w osiągnięciu ponadprzeciętnych rezultatów. Wiedza, wiedza i jeszcze raz wiedza – jednym słowem nie dajemy się zaskoczyć.

Kompetencje

Zatrudniamy doświadczonych technologów, projektantów, monterów, serwisantów oraz kadrę zarządzającą, dzięki czemu na co dzień realizujemy kompleksowo projekty wyposażenia obiektów, zaczynając od doradztwa i projektu, a kończąc na dostawie, montażu, przeszkoleniu oraz serwisie.

Nikt nie przypuszczał, że zasada ta stanie się podstawą wszystkich przyszłych sukcesów.

Wizja – realizacja celów

Nasza firma powstała z połączenia pasji z umiejętnością rozpoznawania potrzeb rynkowych. Od ponad 18 lat głównym celem naszej firmy jest oferowanie klientom nie tylko najlepszych urządzeń, ale również innowacyjnych rozwiązań dla branży gastronomicznej, chłodniczej, wentylacyjnej, klimatyzacyjnej oraz pralniczej krajowych i zagranicznych producentów. Wychodząc naprzeciw potrzebom rynkowym oraz mając na uwadze jak niezwykle istotne w dzisiejszych czasach jest inwestowanie zakładów przemysłowych w coraz nowsze rozwiązania, bazujących na nowoczesnych technologiach oraz urządzeniach, które podnoszą jakość, zwiększając efektywność pracy, zrodził się pomysł rozszerzenia naszej oferty o obróbkę CNC.

Zaufanie klienta jest miarą naszych sukcesów.

Początki zawsze trudne… rozpoczęliśmy działalność w 2006r. z zatrudnieniem na poziomie 3 pracowników oraz niewielką liczbą realizacji. Z biegiem lat liczba naszej wykwalifikowanej kadry nieustannie rośnie, co przekłada się również na ilość zadowolonych klientów, jak również zrealizowane kontrakty dzięki zachowaniu wysokich standardów jakości w trakcie realizowania procesu inwestycyjnego.

Historia

POZNAJ NASZĄ HISTORIĘ

Wideo

OGLĄDAJ

Pasja

POZNAJ NAS

Galeria

ZOBACZ