kontakt

Piece konwekcyjno-parowe Retigo dostarczają kucharzom na całym świecie doskonałą technologię umożliwiającą przygotowanie potraw wymagających najwyższego kunsztu. Piece linii VISION odpowiadają w szczególności na potrzeby wymagających użytkowników kładących nacisk na jakość i prostą obsługę. Ich podstawową cechą jest elegancka prostota. Gustowny czarny panel sterowania i wypracowany design tworzą własny, niepowtarzalny styl. Przejrzysty wyświetlacz LCD jest przewodnikiem użytkownika w procesie programowania i wprowadzania ustawień urządzenia.

R

RETIGO Blue Vision to seria modeli pieców konwekcyjno-parowych RETIGO Vision z najwyższej półki. Poszczególne piece zostały zaprojektowane tak, aby zaspokoiły wszelkie potrzeby wymagających użytkowników. Obsługa odbywa się za pomocą panelu dotykowego, oferującego szybki dostęp do wszystkich kluczowych i specjalnych funkcji. Wszystkie modele są w wersji podstawowej wyposażone w funkcję automatycznego mycia i Easy Cooking, klapkę odprowadzania pary  i 6 punktową sondę termiczną.

RETIGO Orange Vision seria modeli pieców konwekcyjno-parowych jest odpowiedzią na potrzeby użytkowników nieposiadających wysokich wymagań co do ilości funkcji, ale kładących nacisk na wysoką jakość i prostą obsługę panelu dotykowego. W odróżnieniu od serii Blue Vision piece Orange Vision zostały wyposażone przede wszystkim w kluczowe funkcje. Elegancki funkcjonalny design podkreśla prostotę urządzenia, wyświetlacz diodowy LED umożliwia z kolei łatwe dokonywanie ustawień i sterowanie.

RETIGO Deli Master wielofunkcyjny piec piekarniczy opracowany przez profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem, pracujących nad piecami konwekcyjno-parowymi i najwyższej jakości piecami do użytku komercyjnego.Delikatne, chrupiące, słodkie i aromatyczne wyroby cukiernicze. Szeroka gama aromatycznych i soczystych mięs. Złoto-brązowe wyroby piekarnicze. A także fantastyczne narzędzie do dekorowanych bagietek, tostów, burgerów, wspaniałych warzyw na gorąco i wielu innych przysmaków. Przygotowanie tego wszystkiego jest możliwe dzięki Deli Master.

Zainteresowały Cię nasze produkty?

Skontaktuj się z nami aby otrzymać indywidualną wycenę.

Zainteresowały Cię,
nasze produkty?

Skontaktuj się z nami aby otrzymać indywidualną wycenę.