kontakt

Wentylacja i Klimatyzacja

Podstawowym zadaniem wentylacji jest wymiana zanieczyszczonego powietrza w pomieszczeniu na powietrze świeże. Natomiast klimatyzacja ma na celu nadanie powietrzu określonych parametrów, między innymi temperatury i wilgotności korzystnych dla dobrego samopoczucia i komfortu użytkowania.
Iguana » Wentylacja i Klimatyzacja

Profesjonalne urządzenia wentylacyjne

Dobrze zaprojektowana, sprawnie działająca, wydajna i odpowiednio konserwowana wentylacja, to podstawa każdej inwestycji. Zadaniem wentylacji jest zapewnienie odpowiedniej cyrkulacji powietrza, czyli jego obiegu w danym obiekcie czy danej przestrzeni zamkniętej. Wyprowadzanie ciepłego powietrza na zewnątrz w trakcie upalnego lata pozwala zwiększyć komfort termiczny, natomiast zimą wentylacja odzyskuje wszystkie straty ciepłego powietrza i wykorzystuje je do dogrzania przestrzeni.

Znajdujące się w naszej ofercie rozwiązania to nowoczesne produkty, które proponujemy wraz z usługą montażu. Instalacja jest wykonywana przez specjalistyczny zespół fachowców, który pomaga dobrać elementy dopasowane do potrzeb użytkownika. Gwarantujemy najwyższą wydajność oferowanego sprzętu.

Energooszczędność i cicha praca to jedne z wielu zalet, jakimi cechują się nasze realizacje. Jeśli zależy Ci na najwyższej jakości wykonawstwie, to zapraszamy do współpracy z nami. Produkty, których używamy, charakteryzują się doskonałymi parametrami technicznymi oraz wieloletnią trwałością.

W

Wydajna wentylacja mechaniczna

 

Profesjonalna wentylacja mechaniczna, a więc oparta o odpowiednio dobrane i zaprojektowane urządzenia, które nadają powietrzu określony bieg w kanałach wentylacyjnych to podstawa skutecznej termoizolacji. Wentylacja to również gwarancja utrzymania czystości powietrza we wszystkich pomieszczeniach. Zakres działalności naszego działu wentylacji obejmuje:

  • projektowanie oraz montaż wentylacji mechanicznej,
  • ogrzewanie nadmuchowe,
  • doradztwo techniczne,
  • modernizację istniejących instalacji,
  • konserwację oraz utrzymywanie w ruchu urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych,
  • profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Odpowiednia wentylacja pomieszczeń jest ważna nie tylko w okresie letnim. Dzięki proponowanym przez nas rozwiązaniom wentylacyjnym można wyposażyć każdy lokal w nowoczesne urządzenia do oczyszczania powietrza.

Potrzebujesz porady,
wentylacyjno-klimatyzacyjnej?

Skontaktuj się z nami aby poznać najlepsze rozwiązania.