IGUANA COOKING

„Nie sama praca, ale jej cel sprawia, że to jest coś wyjątkowego”

Iguana » IGUANA COOKING

Szkolenia gastronomiczne – IGUANA COOKING

wizja - IGUANA COOKINGWiemy, jak ważne przed podjęciem decyzji o zakupie wyposażenia gastronomicznego jest zapoznanie się z jego możliwościami, u nas jest możliwe to na żywo. Przy zakupie konkretnego sprzętu znaczącą rolę odgrywa szkolenie z prawidłowej obsługi. Od wielu lat organizujemy cykliczne eventy IGUANA COOKING w naszym salonie sprzedażowym, przedstawimy Państwu sprzęt gastronomiczny przed jego zakupem.

Na szkoleniach prezentujemy możliwości danych urządzeń oraz szkolimy personel kuchenny we właściwym wykorzystaniu posiadanego sprzętu gastronomicznego. Szkolenie wpływa nie tylko na korzyść pracownika, jak również właściciela oraz klienta. Praca jest efektywniejsza i bardziej dokładna, co przekłada się na jakość usług, a więc zadowolenie klienta.

W naszej wzorcowni mogą Państwo również zobaczyć wiele najnowszych propozycji do wyposażenia obiektu gastronomicznego min. porcelana, szkło, sztućce oraz systemy bufetowe.

8120
IG COOKING (1)

Kalendarz szkoleń na 2020 rok

  • 21 października
  • 25 listopada

Zobacz więcej

Jesteś zainteresowany uczestnictwem?

możesz kontaktować się z nami, wypełniając powyższy formularz lub zgłaszając swoje uczestnictwo pod numerem telefonu +48 515 943 978

Formularz kontaktowy