kontakt

Projektowanie

Czym jest projekt? Dla nas, projekt jest to pierwszy krok do sukcesu Twojej działalności

Iguana » Projektowanie

Projekt to pierwszy krok do właściwego zarządzania Twoją działalnością. Wiemy jak istotny jest każdy szczegół na etapie projektowania a, nasze doświadczenie pozwala nam wybrać odpowiednie możliwości technologiczne. Niezależnie od tego, czy projekt dotyczy inwestycji gastronomicznej, czy jest to projekt wentylacji, ustaleniem jednoznacznego zakresu metod i sposobu prawidłowego wykonania wszystkich prac, a także czynności niezbędnych do zrealizowania inwestycji zajmiemy się MY.

Projekt CNC i nowoczesna technika obróbki CNC to nasza nowa specjalność. Wysoka precyzja naszych maszyn gwarantuje powtarzalność, a doświadczeni technolodzy mają za sobą setki projektów.

Nie boimy się dużych wyzwań. Posiadamy wiedzę oraz doświadczenie. Świadczą o tym nasze dotychczasowe realizacje.

Niezależnie od tego, czy planujesz otworzyć lub zmodernizować małą gastronomię, czy może jesteś inwestorem korporacyjnym, postaw swój pierwszy krok z doświadczonym projektantem.

Każdy projekt jest indywidualnie dostosowany do wymagań i budżetu inwestora, specjalizujemy się w projektach wentylacji mechanicznej dostosowanych do Twoich potrzeb oraz gustu – bo diabeł tkwi w szczegółach.

Planujesz otworzyć lokal ale nie wiesz jak zaprojektować ciąg gastronomiczny?