kontakt

Firma Lainox, powstała we Włoszech ,od początku swej działalności specjalizuje się w produkcji wysokiej klasy sprzętu dla profesjonalnej gastronomii. Jakość i innowacyjność produktów sprawiły, że firma szybko osiągnęła pozycję lidera nie tylko we Włoszech, ale i na świecie. Lainox to perfekcyjne Urządzenia do Gotowania gwarantujące wysoką jakość, najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, oszczędność energii i poszanowanie środowiska naturalnego.

Lainox posiada w swojej ofercie szerokie portfolio pieców konwekcyjno-parowych.

niezwykle wąskie piece serii Compact – Zajmuje wyłącznie 51 centymetrów,  jest idealnym skoncentrowaniem technologii umożliwiającym przyrządzanie wyrafinowanych potraw. Polecany dla dynamicznej, szybkiej i nowoczesnej gastronomii. Unikalną cechą wyróżniającą Compact by Naboo jest Cloud. W Cloud znajduje się wszystko co niezbędne do zaserwowania gotowej potrawy: przepisy, proces, sposób przygotowywania, program pieczenia oraz przedstawienie każdej potrawy.

zaawansowane technologicznie piece Naboo – innowacyjny piec najnowszej generacji wyposażony w Chmurę. Łączy się z internetem poprzez Wi-Fi, dając tym samym natychmiastowy dostęp do informacji i pomysłów. Chmura zawiera przepisy i procesy przygotowania potraw z różnych regionów świata. Naboo to coś więcej niż zwykły piec – dzięki niemu zyskasz więcej czasu, zoptymalizujesz działalność i zwiększysz zyski.

L

proste piece ICON – niezmiernieprosty, ale wyposażony w wiele funkcji, dzięki którym zaoferujesz swoim klientom wszystko to, czego tylko zapragną, poczynając już od śniadania.Każdy tryb pieczenia jest intuicyjny i uaktywnia się natychmiast. Dzięki funkcji Touch & Cook masz dostęp do dziesięciu gotowych programów pieczenia.Poczynając od chleba po pizzę, od ciast po ryby, od drugich dań mięsnych po warzywa na parze a podgrzewanie twoich potraw staje się.

idealne piece manualne Sapiens – piekarnik do pieczenia sterowany za pomocą ręcznych poleceń z kontrolą elektroniczną. Posiada automatyczne programy LAINOX, 95 zapisanych w pamięci procesów pieczenia a użytkownik może zaprogramować i zapisać do 99 dodatkowych procesów, z których każdy może posiadać 4 cykle następujące w kolejności automatycznej. Umożliwia wykonanie pieczenia ręcznego z możliwością ustawienia do 4 cykli w kolejności automatycznej oraz pieczenia z kontrolą temperatury wewnątrz produktu za pomocą dodatkowej sondy wielopunktowej lub punktowej.

Zainteresowały Cię nasze produkty?

Skontaktuj się z nami aby otrzymać indywidualną wycenę.

Zainteresowały Cię,
nasze produkty?

Skontaktuj się z nami aby otrzymać indywidualną wycenę.