kontakt

Komory chłodnicze i Mroźnicze

To inaczej chłodzone pomieszczenia do przechowywania artykułów spożywczych w celu utrzymania właściwych wartości odżywczych.

Iguana » Komory chłodnicze

Komory do chłodzenia żywności

Sektor mrożonej żywności rozwinął się przez ostatnie lata. Narodziły się potrzeby, głównie w lokalach gastronomicznych, aby duże partie produktów mogły być przechowywane w pobliżu miejsca obróbki, jednocześnie przy zachowaniu świeżości i bez utraty wartości odżywczych. Innowacyjne podejście do skutecznego obniżania temperatury w całych pomieszczeniach znalazło również zastosowanie w innych branżach, takich jak logistyka, przemysł laboratoryjny czy szeroko pojęta produkcja.

Komora chłodnicza lub mroźnicza musi zapewnić odpowiednią temperaturę i wilgotność.

Aby wszystkie parametry mogły spełnić określone wymogi, niezbędny jest rzetelny pomiar, szczegółowy projekt wraz z doborem materiałów oraz profesjonalny montaż. W obecnych czasach bardzo duży nacisk kładzie się na ekologiczne rozwiązania. Komory muszą być wydajne i jednocześnie ekologiczne. Mamy za sobą setki realizacji i tym samym setki nowych doświadczeń.

Specjalizujemy się w systemach chłodniczych dla potrzeb gastronomii i wiemy ile dla naszych klientów znaczą ich specyficzne potrzeby magazynowo – przetwórcze.

K
Komory chłodnicze
Komory chłodnicze

OFEROWANE KOMORY ZBUDOWANE SĄ Z NASTĘPUJĄCYCH ELEMENTÓW:

  • Płyty warstwowej z rdzeniem poliuretanowym lub styropianowym,
  • Obróbek blacharskich i wykończeniowych,
  • Drzwi chłodniczych lub mroźniczych (prawe, lewe, przesuwne),
  • Chłodnicy,
  • Agregatu,
  • Oświetlenia,
  • Sterownika temperatury: posiadamy sterowniki z zewnętrznym monitoringiem

Po podjęciu decyzji o współpracy z naszą firmą, zaprojektujemy, dostarczymy, zamontujemy i uruchomimy kompletne rozwiązanie komory chłodniczej lub mroźniczej we wskazanym miejscu. Dodatkowo gwarantujemy serwis oraz profesjonalną obsługę po sprzedażową.

Komory chłodnicze

Komory chłodnicze i mroźnicze do gastronomii

Profesjonalne wyposażenie gastronomii wymaga zastosowania komór chłodniczych i mroźniczych. To kluczowe elementy każdego lokalu, które pozwalają na świeże i bezpieczne przechowywanie produktów spożywczych.

Nasza firma oferuje Państwu kompleksowe rozwiązania – od projektowania po montaż. Komory chłodnicze i mroźnicze dostarczane przez naszą firmę gwarantują precyzyjne utrzymanie temperatury i wilgotności, co jest niezbędne dla zachowania jakości przechowywanych produktów.

Dostępne są różne rozmiary i konfiguracje komór, dzięki czemu jesteśmy w stanie dostosować naszą ofertę do indywidualnych potrzeb każdego klienta, niezależnie od wielkości i typu prowadzonej działalności gastronomicznej.

Kompleksowe podejście do klienta, wysoka jakość oferowanych produktów i usług, a także doświadczenie w branży gastronomicznej czynią nas Twoim niezawodnym partnerem. Skontaktuj się z nami i poznaj naszą ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb!

Wybierz wyposażenie gastronomiczne w Iguanie!

Wyposażenie lokalu gastronomicznego
wszystko czego potrzebujesz

Skontaktuj się z nami i powiedz czego dokładnie potrzebujesz.