kontakt

Zastawa stołowa Gastronomiczna

Iguana » Oferta – zastawa stołowa

Zastawy stołowe na każdą okazję

Elegancka i trwała zastawa stołowa to akcesorium, bez którego nie może istnieć żaden lokal gastronomiczny, niezależnie od metrażu i specyfiki serwowanych potraw. Produkty takie jak sztućce, świeczniki, wazony, przyprawniki, filiżanki czy szklanki uznanych producentów Amefa, Kera, Lubiana czy Fine Dine zapewnią świetną prezencję, a zarazem wieloletnią odporność na intensywną eksploatację. Odpowiednio czyszczone zachowają doskonały wygląd przez wiele lat.

 

Elementy zastawy stołowej

 

Atrakcyjność wizualna dobrze dobranej zastawy stołowej podnosi jakość doświadczeń kulinarnych gości restauracji i zauważalnie przekłada się na ilość pozytywnych recenzji lokalu. Jednocześnie wysoka jakość produktów jest gwarancją ich świetnego wyglądu, który sprawia, że klienci nie odnoszą wrażenia korzystania z wyeksploatowanych sztućców czy szklanek. Zastawa stołowa gastronomiczna odmieni Twój lokal!

Z

Zastawa do restauracji, czyli profesjonalne wyposażenie gastronomiczne

Zastawa do restauracji to nie tylko funkcjonalny element wyposażenia każdego lokalu gastronomicznego, ale również klucz do tworzenia atmosfery i wyjątkowego doświadczenia kulinarnego. Oferujemy szeroki wybór zastawy stołowej, które sprawdzi się w restauracjach, hotelach, barach, jak i w fine dine. W naszej firmie znajdą Państwo profesjonalny asortyment zastawy restauracyjnej odpornej na codzienną, intensywną eksploatację.

Dbamy o każdy, najdrobniejszy detal. Nasza oferta obejmuje eleganckie kieliszki, karafki, noże, a także porcelanę gastronomiczną, szkło gastronomiczne i elementy dekoracyjne. Wszystkie produkty cechują się trwałością, funkcjonalnością i ponadczasowym wzornictwem.

Profesjonalny wystrój i dbałość o detale to standard, który powinien charakteryzować każdego właściciela lokalu gastronomicznego. Wyposażenie restauracji to nie tylko meble, ale przede wszystkim zastawa stołowa, która zachęca do tego, aby każda potrawa, czy koktajl smakowały jeszcze lepiej. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, kompleksowo wyposażymy Twoją gastronomię

 

Porcelana gastronomiczna, jako profesjonalne wyposażenie restauracji

Porcelana gastronomiczna to kluczowy element profesjonalnego wyposażenia restauracji. Oferujemy szeroki wybór eleganckich naczyń, które podkreślą charakter każdej serwowanej potrawy. Odporne na uszkodzenia, o ponadczasowym wzornictwie, stanowią doskonałe tło dla kulinarnych kreacji. W naszym asortymencie znajdą Państwo zarówno klasyczne, jak i nowoczesne kolekcje, które sprawdzą się w każdym lokalu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Zainteresowały Cię nasze produkty?

Skontaktuj się z nami aby otrzymać indywidualną wycenę.

Ekspres, małe AGD,
a może zastawa stołowa?

Te produkty koniecznie musisz mieć w swoim punkcie gastronomicznym.