kontakt

AGD SMEG

Synonim gustownych włoskich sprzętów AGD, oferujących rozwiązania technologiczne na miarę czasów i stylu życia

Iguana » AGD SMEG

Innowacyjne urządzenia marki SMEG

Urządzenia Smeg, są „migawkami” włoskiego stylu, nadają nowy wymiar standardowym czynnościom życia codziennego, zarówno lodówki retro z lat 50, jak i piekarniki to odpowiedz na potrzeby osób ceniących ponadczasowy jak i nowoczesny styl, urządzenia te wyznaczają trendy, a także tworzą pozytywna więź z ich użytkownikiem. Wysokiej klasy płyty grzejne, zmywarki oraz kuchenki mikrofalowe to połączenie ponadczasowej dbałości o detale z wyrafinowana linią designu. Włoski producent może się poszczycić ugruntowaną pozycją w branży profesjonalnego sprzętu AGD SMEG użytkowanego nie tylko w gospodarstwach domowych, ale również w restauracjach i hotelach.

Funkcjonalne i designerskie rozwiązania

Niezawodne i eleganckie urządzenia małego AGD pozwalają na szybkie i bezpieczne wykonywanie podstawowych czynności z zakresu obróbki żywności, to kategoria profesjonalnych produktów dla restauracji, do których należą wydajne i trwałe blendery, miksery, wyciskarki, ekspresy oraz tostery marki Smeg. Charakteryzują się zarówno doskonałymi parametrami technicznymi, jak i bardzo atrakcyjnym wyglądem. Stanowią podstawowe wyposażenie lokali gastronomicznych, jak i pomieszczeń bufetowych w hotelach i obiektach noclegowych, gdzie serwowane są śniadania dla gości.

Zobacz całą kolekcję marki SMEG

Smeg Showroom – Nowy Sącz

Zapraszamy do naszego salonu w Nowym Sączu i jedynego na południu Polski showroomu urządzeń marki Smeg. Jest to wyjątkowe miejsce, gdzie na obszernej powierzchni ekspozycyjnej została zaprojektowana przestrzeń w stylu „feel like home”, starannie dobrane i wyselekcjonowane urządzenia do zabudowy oraz wolnostojące. Urządzenia są podłączone i można sprawdzić ich funkcjonalność.

Showroom to miejsce wielozadaniowe, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Zachęcamy do współpracy architektów, deweloperów, studia mebli kuchennych oraz klientów indywidualnych. Mile widziane zarówno spontaniczne wizyty, jak i umówione spotkania, gdzie przy pysznym włoskim cappuccino showroom stanie się ucieleśnieniem wszystkich zagadnień związanych z planowaniem i projektowaniem.

Ekspres, małe AGD,
a może zastawa stołowa?

Te produkty koniecznie musisz mieć w swoim punkcie gastronomicznym.