kontakt

Grille Węglowe

Iguana » Grille Węglowe

Grille węglowe

Grilla węglowego raczej nikomu nie trzeba przedstawiać, na samą myśl o grillowaniu, większość z Was ma przed oczyma tego typu sprzęt. Nowoczesne grille węglowe mają różne rozmiary, dzięki czemu, mamy możliwość przygotowania większej ilości potraw jednocześnie.

Grill węglowy z pokrywą umożliwia perfekcyjne przyrządzenie potraw, świetnie sprawdza się zarówno w ogrodzie, jak i na tarasie. Warto zwrócić uwagę na wagę grilla. Pamiętajmy, że będziemy go często przenosić, więc dobrze by było gdyby był lekki i posiadał nóżki zapewniające mu stabilność na podłożu.

Bez niego żadne przyjęcie nie może się odbyć!

 

 

 

O
Grille węglowe Weber
Grille węglowe Weber

 

Niepowtarzalny smak potraw

Grill węglowy jest najpopularniejszym typem paleniska, należy również do najtańszych oraz bardzo prostych w użyciu. Urządzenie rozpala się węglem lub brykietem. Podczas wyboru odpowiedniego grilla koniecznie należy zwrócić uwagę na materiał z jakiego wykonano palenisko wraz z rusztem.

Dodatkowo szybko osiąga wysoką temperaturę – w ciągu kilku minut od rozpalenia możemy kłaść potrawy na ruszt! Pokrywa pozwala regulować temperaturę smażenia w zależności od przyrządzanej potrawy.

 

 

Potrzebujesz porady,
w wyborze odpowiedniego grilla?

Skontaktuj się z nami aby poznać najlepsze rozwiązania.

Zainteresowały Cię nasze produkty?

Skontaktuj się z nami aby otrzymać indywidualną wycenę.