kontakt

Grille Elektryczne

Iguana » Grille Elektryczne

Grille Elektryczne

Mogą być alternatywą, bądź też idealnym uzupełnieniem grilla węglowego. Główną zaletą jest możliwość grillowania przez cały rok we własnym domu czy mieszkaniu, grill możemy uruchomić w kuchni czy na balkonie bez dymu i zapachu typowego dla dla grilla węglowego.

Grill elektryczny posiada wiele udogodnień min. automatyczne programy do grillowania konkretnych potraw, czy wskaźnik poziomu wysmażenia, pomiar grubości mięsa i dostosowywanie do niego długości opiekania. Wystarczy źródło zasilania, dzięki temu przygotowywanie potraw staje się dużo prostsze i znacznie szybsze.

Poznaj funkcjonalność elektrycznych  grilli i przekonaj się, jak komfortowe i przyjemne może okazać się samo grillowanie.

 

 

O
Ogrzewanie nadmuchowe
Ogrzewanie nadmuchowe

 

Grillowanie nie tylko w ogrodzie…

Grillowanie odbywa się bardzo sprawnie i znacznie szybciej niż w przypadku tradycyjnego grilla ogrodowego. Smażenie jest równomierne, a przyrządzone potrawy soczyste, chrupiące i smaczne. Warto również pamiętać, że grillowanie odbywa się bez dymu i patrząc pod kątem zdrowia również bez tłuszczu, osoby dbające o formę na pewno docenią tę kwestię.

Wiele potraw takich jak wrapy czy grillowane kanapki można przygotować wyłącznie na grillu elektrycznym, ponieważ wymagają one stałej temperatury, a klasyczny grill nie będzie w stanie jej zapewnić. 

 

 

Potrzebujesz porady,
w wyborze odpowiedniego grilla?

Skontaktuj się z nami aby poznać najlepsze rozwiązania.

Zainteresowały Cię nasze produkty?

Skontaktuj się z nami aby otrzymać indywidualną wycenę.