kontakt

Grille na pellet

Iguana » Grille na pellet

Grille na pellet

Grille te stały się w ostatnim czasie bardzo popularne, głównie dlatego, że jest to rozwiązanie najbardziej przyjazne dla środowiska. Pellet powstaje z odpadów roślinnych – wiórów, zrębów drewna, jest to najbardziej ekologiczne paliwo. Jeżeli chcesz połączyć tradycyjne grillowanie z wędzeniem jest to urządzenie idealne dla Ciebie, poza tym przyrządzone potrawy będą wyróżniały się charakterystycznym smakiem i drzewnym aromatem.

Innowacyjne rozwiązanie, dzięki którym grillowanie jest maksymalnie komfortowe i intuicyjne. SmokeFire zapewni najlepszy smak potraw z grilla opalanego drewnem bez względu na to, co przyrządzasz, ponadto łączy w sobie najlepsze cechy zarówno grilla węglowego, gazowego, jak i elektrycznego.

 

O
Grille na pellet Weber

Nowoczesne grille na pellet

Grille na pellet zostały stworzone z myślą o grillowaniu metodą low&slow, co oznacza wolno i w niskiej temperaturze. Grillowanie potraw jeszcze nigdy nie było tak proste.  Masz ochotę na soczyste steki, grillowane żeberka, szarpaną wieprzowinę, pizzę, burgery czy desery – ten grill potrafi wszystko.

Aplikacja Weber Connect przeprowadzi Cię przez każdy kulinarny proces, wysyłając powiadomienia, a także odliczy czas potrzebny do gotowania, wysyłając powiadomienia na telefon. Grill na Pellet Smoke Fire ma wbudowane szyny aromatyzujące, służą one do rozprowadzania temperatury pod całym rusztem, aby wszystkie grillowane potrawy były idealnie przyrządzone

 

 

 

 

 

Potrzebujesz porady,
w wyborze odpowiedniego grilla?

Skontaktuj się z nami aby poznać najlepsze rozwiązania.

Zainteresowały Cię nasze produkty?

Skontaktuj się z nami aby otrzymać indywidualną wycenę.