kontakt

FAGOR od wielu lat zajmujemy się projektowaniem i produkcją maszyn oraz instalacji pralniczych. W związku z tym możemy dzisiaj powiedzieć, że firma FAGOR jest prawdziwym ekspertem w tej dziedzinie. Oferuje szeroką gamę maszyn do prania, suszarek oraz maszyn do prasowania.

PRANIE – Rozwiązanie dostosowane do każdego klienta

Prezentujemy nową, kompletną gamę pralek. Zestaw maszyn, które mogą zaspokoić wszelkie wymagania rynku pod względem wydajności, skuteczności i pojemności, oferując wszelkie rozwiązania, których potrzebujesz w danej chwili. Niezależnie od rodzaju przedsiębiorstwa. Niezależnie od wielkości i wymiarów. Pralki najnowszej generacji łączą najnowsze technologie z najwyższą jakością komponentów i materiałów. Wyposażone w najnowsze funkcje czyszczenia na mokro WET CLEANING i systemy oszczędzania wody, energii i produktów chemicznych. Wyróżniają się łatwością obsługi i intuicyjnym programowaniem, co umożliwia ich zastosowanie we wszelkiego rodzaju pralniach, od punktów usługowych i samoobsługowych po pralnie przemysłowe, szpitalne i handlowe.

PRASOWANIE

Prasownice są zaprojektowane tak, by zapewnić najwyższą wydajność i produktywność dzięki naprawdę niezwykłej efektywności energetycznej i oszczędności czasu, a łatwość ich obsługi sprawia, że koszty utrzymania są praktycznie zerowe. Użytkownicy doceniają jakość prasowania gładkich tkanin przy pomocy maszyn i uznają prasowanie za jeden z najważniejszych elementów wartych podkreślenia.

F

W OFERCIE dwa modele :

prasownice ścienneze składarką podłużną, poprzeczną i stertownikiem, możliwość wylotu tylnego lub przedniego, oferują olbrzymią elastyczność, która dostosowuje się do wszelkiego rodzaju pomieszczeń i zastosowań.

prasownice kompaktowez wałkiem 600, 800 i 1000 mm została niedawno odnowiona i przeprojektowana pod kątem maksymalnej wydajności. Maszyny o zwartej konstrukcji pozwalają na znaczne zaoszczędzenie przestrzeni w pralniach, w których przetwarzana jest duża ilość gładkich tkanin. Dzięki nim można prasować nawet 290 kg / h na mniej niż 27 metrach kwadratowych.

SUSZENIE

Suszarki wchodzą na rynek jako prawdziwa rewolucja w suszeniu.

Nowe projekty oferują znacznie większą wydajność niż poprzednie modele i są to zdecydowanie najbardziej zaawansowane technologicznie suszarki na rynku.

Szeroką gama akcesoriów i funkcji, które odpowiadają na wszelkie potrzeby klientów. Wśród nich wyróżniają się te, które zapewniają większą efektywność energetyczną i skrócenie czasu suszenia, takie jak czujnik wilgotności, inteligentny system suszenia , podwójne szklane drzwi, inteligentna recyrkulacja powietrza , izolacja termiczna, itp. Oferujemy również inne ważne opcje, takie jak obudowa ze stali nierdzewnej, baterie parowe niskiego ciśnienia, itp.

Zainteresowały Cię nasze produkty?

Skontaktuj się z nami aby otrzymać indywidualną wycenę.

Zainteresowały Cię,
nasze produkty?

Skontaktuj się z nami aby otrzymać indywidualną wycenę.