kontakt

Dora Metal

Jako wieloletni producent mebli gastronomicznych wspierają się bardzo bogatym doświadczeniem, a także szerokim zapleczem technicznym, co pozwala dostarczać wyroby doskonale dopasowane do potrzeb odbiorców. Doskonałe jakościowo, modułowe ciągi wydawcze, podobnie jak inne produkty w zróżnicowanym asortymencie Dora Metal, łączą w sobie najwyższą funkcjonalność, ergonomię, a także atrakcyjny wygląd. Meble i urządzenia gastronomiczne produkowane są według najnowszych światowych standardów, a także zgodnie ze wszystkimi normami jakości i bezpieczeństwa, co potwierdzone jest odpowiednimi świadectwami i certyfikatami. Dzięki wielkiej staranności, z jaką wykonują urządzenia do zabudowy, a także inne produkty bez których nie mogłaby się obyć gastronomia, meble i urządzenia produkcji DORA METAL cieszą solidnością konstrukcji zapewniającą wieloletnią trwałość, nawet przy bardzo intensywnym użytkowaniu.

  • Modułowe ciągi wydawcze pozwalają na zorganizowanie nowoczesnego systemu wydawania zarówno ciepłych, jak i zimnych potraw, wszędzie tam, gdzie istotna jest nie tylko sprawna i w pełni profesjonalna obsługa klienta, ale również należyta prezentacja serwowanych dań.
  • Przemyślana konstrukcja i walory estetyczne pozwalają dopasowywać ciągi wydawcze w taki sposób, by idealnie sprawdzały się w Państwa indywidualnych warunkach.

Zainteresowały Cię nasze produkty?

Skontaktuj się z nami aby otrzymać indywidualną wycenę.

Zainteresowały Cię,
nasze produkty?

Skontaktuj się z nami aby otrzymać indywidualną wycenę.