kontakt
Iguana » Realizacje » Galeria Trzy Korony

Galeria Trzy Korony

Galeria Trzy Korony w Nowym Sączu to nowoczesny, wielofunkcyjny obiekt przyciągający Klientów niezwykłą atmosferą oraz bogatą ofertą handlowo-usługowo-rozrywkową. Licząca aż 90 tys. m2 powierzchni całkowitej, znajduje się w wyjątkowo atrakcyjnej lokalizacji.

Browar piękne i stylowe wnętrze, zapach słodu unoszący się w powietrzu, miejsce w którym można śledzić niezwykły proces warzenia piwa.

Sevi Oriental kuchnia orientalna, aromatyczne potrawy i niecodzienne smaki. Szeroka gama dań kuchni tureckiej oraz chińskiej, wszystkie dania przygotowywane są na oczach klientów na bazie świeżych produktów.

Express Kuchnia Marche sieć restauracji z wyjątkowym systemem serwowania potraw na wagę. Do ogromu pasji, wyobraźni i dwudziestoletniego doświadczenia dodają szczyptę inspiracji kuchniami świata, bazują na naturalnych produktach bez konserwantów i sztucznych barwników.

Realizacja całości technologii kuchennej, bufetów, barów oraz zmywalni wraz z systemem optymalizacji zużycia energii oraz montaż komór chłodniczych i mroźniczych.