kontakt

Ekspresy WMF

Iguana » AGD WMF » Ekspresy WMF

Niemiecka marka WMF wychodząc naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających smakoszy czarnego napoju oraz wszystkich jego mlecznych kombinacji, stworzyła jedyną w swoim rodzaju kolekcję ekspresów do kawy. Urządzenia, których funkcjonalność oraz niepowtarzalny design wytyczają nowy kierunek w segmencie ekskluzywnych ekspresów staną się ozdobą każdego domu.

W ofercie znajdują się:

  • ekspresy automatyczne
  • ekspresy przelewowe
  • ekspresy kolbowe

Każdy kawosz znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

Wyciskarki do soków SMEG
W
Wyciskarki do soków SMEG

Wszechzmysłowa przyjemność

Nieważne, który ekspres wybierzesz automatyczny, przelewowy czy kolbowy, za każdym razem możesz przygotować aromatyczną oraz gorącą filiżankę espresso, cappuccino, latte macchiato, americano jak z najlepszej kawiarni!

Niezawodność ekspresów WMF pozwala na długotrwałe użytkowanie i cieszenie się wspaniałym smakiem ulubionej kawy każdego dnia.

 

Doświadcz kawowej przyjemności wszystkimi zmysłami

WMF Perfection cieszy się nowoczesnym designem oraz niezawodną technologią. Młynek ze stali nierdzewnej oraz WMF Aroma Perfection System zapewniają aromat, zawsze odpowiednią temperaturę oraz smak.

Dzięki wykończeniu z niezniszalnej stali Cromargan®, ekspres jest odporny na zarysowania, jednocześnie odznaczając się elegancją i pięknem wykonania.

Zainteresowały Cię nasze produkty?

Skontaktuj się z nami aby otrzymać indywidualną wycenę.

Dlaczego WMF?

Wspaniały design i fascynująca technologia