Nowy Sącz

GALERIA TRZY KORONY

 
 
 

Galeria Trzy Korony w Nowym Sączu to nowoczesny, wielofunkcyjny obiekt przyciągający Klientów niezwykłą atmosferą oraz bogatą ofertą handlowo-usługowo-rozrywkową. Licząca aż 90 tys. m2 powierzchni całkowitej, znajduje się w wyjątkowo atrakcyjnej lokalizacji.

Browar  piękne i stylowe wnętrze, zapach słodu unoszący się w powietrzu,  miejsce w którym można śledzić niezwykły proces warzenia piwa.

Sevi Oriental  kuchnia orientalna, aromatyczne potrawy i niecodzienne smaki. Szeroka gama dań kuchni tureckiej oraz chińskiej, wszystkie dania przygotowywane są na oczach klientów na bazie świeżych produktów.

Express Kuchnia Marche sieć restauracji z wyjątkowym systemem serwowania potraw na wagę. Do ogromu pasji, wyobraźni i dwudziestoletniego doświadczenia dodają szczyptę inspiracji kuchniami świata, bazują na naturalnych produktach bez konserwantów i sztucznych barwników.
 
Realizacja całości technologii kuchennej, bufetów, barów oraz  zmywalni wraz z systemem optymalizacji zużycia energii oraz montaż komór chłodniczych i mroźniczych.

 

 

Nasze marki

Produkty tylko najwyższej jakości! Wyselekcjonowane marki i producenci.