Jesteśmy obecnie jednym z większych na polskim rynku, dystrybutorem w branży urządzeń gastronomicznych, chłodniczych, wentylacyjnych, klimatyzacyjnych oraz pralniczych krajowych i zagranicznych producentów.

 
 
Posiadamy 14-letnie doświadczenie, ugruntowaną pozycję na rynku oraz zadowolonych klientów, świadczą o tym referencje jak również zrealizowane kontrakty, których liczba dalej rośnie.
 

Oferujemy urządzenia, za które bierzemy pełną odpowiedzialność. Klient decydując się na nasze produkty otrzymuje gwarancję, że za rok, za 5 czy za 10 lat będzie miał w nas partnera, który jest ciągle odpowiedzialny za produkt.

Główna siedziba mieszcząca się w Nowym Sączu zatrudnia doświadczonych handlowców, technologów, projektantów, monterów oraz serwisantów, dzięki czemu na co dzień realizujemy kompleksowo projekty wyposażenia obiektów, zaczynając od doradztwa i projektu, a kończąc na dostawie, montażu, przeszkoleniu oraz serwisie.
Dzięki dużej powierzchni magazynowej zapewniamy stały i szybki dostęp do urządzeń oraz części zamiennych, będących dla nas priorytetem.

Normy jakościowe, bezpieczeństwo pracy i higiena w obrębie państw Unii Europejskiej należą do najbardziej wymagających. Urządzenia które posiadamy w swojej ofercie spełniają wszystkie istniejące normy.

Posiadane certyfikaty pokazują nasze zaangażowanie oraz skuteczność w dążeniu do wybranych celów.

Dobra relacja cen oferowanych produktów do ich jakości oraz profesjonalna obsługa, znajduje uznanie wśród wymagających Klientów w branży, potwierdza to bogata lista setek  kompleksowych i  jednostkowych dostaw wyposażenia na terenie całej Europy.

Zapraszamy do współpracy.

 

 
Doświadczenie
 

14-letnie doświadczenie daję nam ugruntowaną pozycję na rynku oraz zadowolonych klientów, świadczą o tym referencje jak również zrealizowane kontrakty, których liczba dalej rośnie.

Indywidualne podejście
 

Naszą zaletą jest indywidualne podejście do klienta. Dbamy o terminowe i rzetelne wykonanie projektów, które realizujemy zgodnie z polskimi oraz unijnymi przepisami HACCP. Zapewniamy akceptację projektu przez Sanepid i BHP.

 
 
Nasze marki

Produkty tylko najwyższej jakości! Wyselekcjonowane marki i producenci.