kontakt
Łukasz Skoczeń z Rafałem Ślęczką zajęli drugie miejsce w klasie TH w rajdzie INTER CARS MASTER RACE – gratulujemy. Rywalizacja cross-country zawitała na ziemię sądecką. Góry oraz rozległe tereny w dolinach Dunajca i Popradu czekały na rajdowców, którzy na wymagających wąskich trasach walczyli aż w trzech klasyfikacjach. W weekend 4-5 października na terenie miasta Nowego Sącza oraz gmin Podegrodzie i Chełmiec zostały rozegrane zawody sportowe: V Runda Rajdowych Mistrzostw Polski Samochodów Terenowych, IV Runda Rajdowego Pucharu Samochodów Terenowych oraz IV runda Pucharu Polski w Rajdach Baja. Inter Cars Master Race to przedostatnia runda tegorocznych Mistrzostw i Pucharu Polski. Biorący udział zawodnicy rywalizowali na wymagających, technicznie trudnych i dość ciasnych odcinkach o zmiennym podłożu, od częściowo utwardzonego do żwirowo-piaszczystego. Próby sportowe tzw. odcinki specjalne usytuowane zostały w dolinie rzeki Dunajec po obydwóch jego stronach. Łączna długość wszystkich Odcinków Sportowych to 160 km (Mistrzostwa Polski) i 120 km (Puchar Polski).